WR04X6202FTL
MFR.Part #
WR04X6202FTL
JLCPCB Part #
C168241
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS