WR04X5761FTL
MFR.Part #
WR04X5761FTL
JLCPCB Part #
C172099
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS