WR04X46R4FTL
MFR.Part #
WR04X46R4FTL
JLCPCB Part #
C334703
Description
-55℃~+155℃ 46.4Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS