WR04X4642FTL
MFR.Part #
WR04X4642FTL
JLCPCB Part #
C170323
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS