WR04X431JTL
MFR.Part #
WR04X431JTL
JLCPCB Part #
C172174
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS