WR04X39R2FTL
MFR.Part #
WR04X39R2FTL
JLCPCB Part #
C172067
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS