WR04X3921FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR04X3921FTL
JLCPCB Part #
C172063
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS