WR04X3902FTL
MFR.Part #
WR04X3902FTL
JLCPCB Part #
C168229
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS