WR04X3831FTL
MFR.Part #
WR04X3831FTL
JLCPCB Part #
C172060
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS