WR04X2800FTL
MFR.Part #
WR04X2800FTL
JLCPCB Part #
C908486
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS