WR04X222JTL
MFR.Part #
WR04X222JTL
JLCPCB Part #
C168260
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS