WR04X185JTL
MFR.Part #
WR04X185JTL
JLCPCB Part #
C368415
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS