WR04X1803FTL
MFR.Part #
WR04X1803FTL
JLCPCB Part #
C168207
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS