WR04X1602FTL
MFR.Part #
WR04X1602FTL
JLCPCB Part #
C168205
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS