WR04X1332FTL
MFR.Part #
WR04X1332FTL
JLCPCB Part #
C334647
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS