WR04X103JTL
MFR.Part #
WR04X103JTL
JLCPCB Part #
C163811
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS