WR04W6654FTL
MFR.Part #
WR04W6654FTL
JLCPCB Part #
C172116
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.65MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS