WR04W4R70FTL
MFR.Part #
WR04W4R70FTL
JLCPCB Part #
C170328
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS