WR04W2494FTL
MFR.Part #
WR04W2494FTL
JLCPCB Part #
C368359
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS