WR04W2004FTL
MFR.Part #
WR04W2004FTL
JLCPCB Part #
C168210
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS