WR04W1694FTL
MFR.Part #
WR04W1694FTL
JLCPCB Part #
C172011
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS