WR02X9531FAL
MFR.Part #
WR02X9531FAL
JLCPCB Part #
C367714
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS