WR02X9100FAL
MFR.Part #
WR02X9100FAL
JLCPCB Part #
C367707
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS