WR02X8202FAL
MFR.Part #
WR02X8202FAL
JLCPCB Part #
C384402
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS