WR02X8200FAL
MFR.Part #
WR02X8200FAL
JLCPCB Part #
C367697
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS