WR02X56R2FAL
MFR.Part #
WR02X56R2FAL
JLCPCB Part #
C367662
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS