WR02X5621FAL
MFR.Part #
WR02X5621FAL
JLCPCB Part #
C367660
Description
-55℃~+125℃ 25V 5.62kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS