WR02X51R0FAL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR02X51R0FAL
JLCPCB Part #
C171929
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS