WR02X5111FAL
MFR.Part #
WR02X5111FAL
JLCPCB Part #
C367647
Description
-55℃~+125℃ 25V 5.11kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS