WR02X4991FAL
MFR.Part #
WR02X4991FAL
JLCPCB Part #
C305288
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.99kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS