WR02X4700FAL
MFR.Part #
WR02X4700FAL
JLCPCB Part #
C2894210
Description
-55℃~+125℃ 25V 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS