WR02X4321FAL
MFR.Part #
WR02X4321FAL
JLCPCB Part #
C367621
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS