WR02X4320FTL
MFR.Part #
WR02X4320FTL
JLCPCB Part #
C367620
Description
-55℃~+125℃ 25V 432Ω 50mW ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS