WR02X4023FAL
MFR.Part #
WR02X4023FAL
JLCPCB Part #
C367612
Description
-55℃~+125℃ 25V 402kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS