WR02X4022FAL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR02X4022FAL
JLCPCB Part #
C180326
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 40.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS