WR02X34R8FAL
MFR.Part #
WR02X34R8FAL
JLCPCB Part #
C367597
Description
-55℃~+125℃ 25V 34.8Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS