WR02X3480FAL
MFR.Part #
WR02X3480FAL
JLCPCB Part #
C367596
Description
-55℃~+125℃ 25V 348Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS