WR02X3301FAL
MFR.Part #
WR02X3301FAL
JLCPCB Part #
C334613
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS