WR02X3163FAL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR02X3163FAL
JLCPCB Part #
C367584
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 316kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS