WR02X3010FAL
MFR.Part #
WR02X3010FAL
JLCPCB Part #
C180315
Description
-55℃~+125℃ 25V 301Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS