WR02X2672FAL
MFR.Part #
WR02X2672FAL
JLCPCB Part #
C2894207
Description
-55℃~+125℃ 25V 26.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS