WR02X2403FAL
MFR.Part #
WR02X2403FAL
JLCPCB Part #
C2894206
Description
-55℃~+125℃ 240kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS