WR02X2103FTL
MFR.Part #
WR02X2103FTL
JLCPCB Part #
C367534
Description
-55℃~+125℃ 210kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS