WR02X201JAL
MFR.Part #
WR02X201JAL
JLCPCB Part #
C170202
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS