WR02X1820FAL
MFR.Part #
WR02X1820FAL
JLCPCB Part #
C2918216
Description
-55℃~+125℃ 182Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS