WR02X1692FAL
MFR.Part #
WR02X1692FAL
JLCPCB Part #
C367511
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS