WR02X1332FAL
MFR.Part #
WR02X1332FAL
JLCPCB Part #
C367496
Description
-55℃~+125℃ 13.3kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS