WR02X1210FAL
MFR.Part #
WR02X1210FAL
JLCPCB Part #
C367485
Description
-55℃~+125℃ 121Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS