WR02X1152FTL
MFR.Part #
WR02X1152FTL
JLCPCB Part #
C180294
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS