WR02X1152FAL
MFR.Part #
WR02X1152FAL
JLCPCB Part #
C2894203
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS